ABB ER 629 6 - CR-U024DC2 Alim. 24V c.c. 2 c/o, OCTAL, 10A in AC12 (230V)
(No reviews yet) Write a Review
ID:
ABBER 629 6
Marchio:
ABB
CR-U024DC2 Alim. 24V c.c. 2 c/o, OCTAL, 10A in AC12 (230V)