ABB EE 270 3 - Sezionatore OT100FT3 100A (AC21 <= 400 V) - 80A (AC23 <= 400 V), UL98 (100A 600 V)
(No reviews yet) Write a Review
ID:
ABBEE 270 3
Marchio:
ABB
Sezionatore OT100FT3 100A (AC21 <= 400 V) - 80A (AC23 <= 400 V), UL98 (100A 600 V)