ABB EE 275 2 - Sezionatore OT63F4N2 63A (AC21 <= 400 V) - 45A (AC23 <= 400 V)
(No reviews yet) Write a Review
ID:
ABBEE 275 2
Marchio:
ABB
Sezionatore OT63F4N2 63A (AC21 <= 400 V) - 45A (AC23 <= 400 V)